Galatasaray Voleybol Okulu 2024

Galatasaray Voleybol Okulu

Galatasaray Voleybol Okulu 2019 yılında Galatasaray Spor Kulübü ile Bileke Spor Kulübü arasında meydana gelen işbirliği sonrasında kuruldu. Galarasaray altyapı çalışmalarını genişleterek altyapı takımlarına daha fazla sporcu kazandırmak amacıyla kurulan kulüp, günümüzde binlerce farklı öğrenciyi profesyonel spor hayatına hazırlıyor.

Galatasaray Voleybol Okulu Altyapısına ve A Takıma Sporcular Hazırlıyor!

Türkiyeʼnin voleybol denildiğinde akla gelen ilk takımlarından biri olan Galatasaray, alt yapısına ve A takıma sporcular hazırlıyor. Bugüne dek başarılı kadın sporcuya ev sahipliği yapmış bir takım olan Galatasaray, başarılarını arttırmak ve altyapısını genişletmek için Galatasaray voleybol okulu aracılığı ile binlerce sporcuyu hayata hazırlıyor.

Profesyonel spor salonunda verilen dersler çocukların küçük yaşta sporcu disiplinine adapte olmalarına yardımcı oluyor. Alanında deneyimli ve uzman antrenörler tarafından gerçekleştirilen dersler her yaş için açılan farklı gruplar ile gerçekleşiyor.

Her Yıl Binlerce Sporcunun Hayatına Dokunan Galatasaray Voleybol Okulu

Her yıl binlerce öğrencinin hayatına dokunan Galatasaray Voleybol Okulu farklı yaştaki sporcular için uygun gruplar oluşturuyor. Böylece voleybol hayatına atılmak için geç kaldığını düşünen kişiler, başarılı bir voleybolcu olmak için önemli bir şans elde ediyor.

Galatasaray Voleybol Okulu ile sporcular yalnızca voleybolla ilgili nitelikli bir eğitim almanın yanı sıra kendi yaş grupları ile aynı grupta olmaları sebebiyle sosyalleşme şansı yakalıyor. Yediden yetmişe herkes tarafından çok sevilen bir branş olan voleybol, bir hobi değil yaşam tarzı haline geliyor.

Profesyonel Antrenörler ile Verimli ve Keyifli Voleybol Dersleri

Sporcu yetiştirmenin ne demek olduğu ile ilgili nitelikli bilgiye sahip olan antrenörlerimiz sporcuları fiziksel olarak geleceğe hazırlıyor. Yalnızca fiziksel olarak değil mental olarak da güçlenmelerine yardımcı olan profesyonel antrenörlerimiz, kulüp tarafından oluşturulan gruplarda sporcular ile buluşuyor. Böylelikle sporcular küçük yaşlardan itibaren spor hayatının neden önemli olduğunun bilincinde olarak büyüyor. 

En sevilen spor dallarından biri olan voleybol istikrar gerektiren bir branştır. Voleybol okulumuz bütün sezon devam eden derslerle sporculara devamlılığın ne kadar önemli olduğunu gösterir. Galatasaray Voleybol Okulu A takıma ve altyapıya hazırladıkları oyuncular sayesinde Türkiye’de voleybola yön veren okullardan biri haline gelmektedir.


SALONUMUZ

Galatasaray Bakırköy Voleybol Okulu
Galatasaray Voleybol Okulu
Galatasaray Voleybol Okulu Bakırköy