Galarasaray Voleybol Okulu Küçükçekmece

Küçükçekmece Voleybol Okulu

Küçükçekmece voleybol okulu binlerce genç yeteneği geliştirerek spor hayatına hazırlamaya devam ediyor! 2019 yılında Galatasaray Spor Kulübü ile Bileke Spor Kulübü arasında yapılan işbirliği, spor kulüplerinin altyapı çalışmalarını genişleterek altyapı takımlarını sporcu kazandırmayı amaçlıyor. Bu işbirliği sayesinde Küçükçekmeceʼde profesyonel bir voleybol eğitimi almak mümkün oluyor!

Küçükçekmece Voleybol Okulu Geleceğin Başarılı Voleybolcularını Hayata Hazırlıyor!

Kadın voleybolunda dünya derecelerini hedefleyen ve başarı elde etmek için çalışmalarını her geçen gün hızlandıran Galatasaray Voleybol Okulu her yaştan sporcuyu kabul ediyor. Geleceğin en başarılı voleybolcularını spor hayatına hazırlayan voleybol okulu, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

En sevilen spor dallarından biri olan voleybol, küçük yaşlarda başlanabileceğini gibi ilerleyen yaşlarda da tercih edilebilecek bir branş. Sporcu disiplini ve Küçükçekmece voleybol okulu tarafından verilen eğitimler birleştiği takdirde başarı kaçınılmaz oluyor.

Periyodik aralıklarla ve belirli dönemlerde gerçekleşen dersler, farklı yaş grupları için açılan sınıflar aracılığı ile tamamlanıyor. Genellikle eylül ayında başlayan spor faaliyetleri haziran ayına kadar devam ediyor. Talep eden öğrenciler için yaz sezonunda da devam eden dersler mevcuttur.

Galatasaray Voleybol Okulunun Sağladığı Avantajlar

Galatasaray Voleybol Okulu aracılığı ile elde edilen en önemli avantaj voleybol ile ilgili nitelikli bir eğitim almak. Bunun yanı sıra öğrenciler kendi yaş gruplarından diğer öğrenciler ile aynı sınıflarda olmaları sebebiyle sosyalleşiyor. Dolayısıyla Küçükçekmece voleybol okulumuzda erilen dersler yalnızca fiziksel değil sosyal gelişimin sağlanması konusunda da başarılı bir rol oynuyor.

Voleybolu Kariyeri Haline Getirmek İsteyen Sporcular İçin Nitelikli Eğitim

Voleybolu kariyeri haline getirmek isteyen öğrencilere başarılı bir yol çizen eğitmenler tarafından verilen dersler, öğrencileri başarılı takımların altyapılarına hazırlıyor. Voleybol okulumuzda voleybol ile ilgili nitelikli bilgilere sahip olmak ve sporcu disiplini kazanmak mümkün oluyor. Çeşitli ve büyük takımların altyapılarına ve A takımlarına sporcuları hazırlayan Küçükçekmece voleybol kursu; çocukların küçük yaşta kendilerine güven duymalarına da yardımcı oluyor. 

Küçükçekmece voleybol okulu aracılığı ile elde edilen bir diğer önemli avantaj ise çocuklara sporcu disiplini kazandırmak. Hayat boyu sporcu disiplini ile yaşamaları mümkün hale gelirken bu durum büyük takımların başarılı oyuncuları haline gelmelerini sağlıyor.

SALONUMUZ

Galatasaray Bakırköy Voleybol Okulu
Bakırköy Voleybol Okulu
Galatasaray Voleybol Okulu Bakırköy