Kurumsal

1977 senesinde Eczacıbaşı Spor Kulübünde başlayan spor hayatıma, bilgi ve tecrübelerimizi gelecek nesillere aktarabilmek için eğitmen ve yönetici olarak devam ettirmekteyim.

Ülkemizde takım sporları içinde en önde giden spor dalı voleybol ve takım çalışmasına en çok ihtiyaç duyan spor dalı da aynı zamanda voleybol, bu sayede sporcularımıza ’’BEN’’ olmaktan çıkıp ’’BİZ’’ olmayı dolayısı ile ’’TAKIM’’ olmayı, yardımlaşma ve paylaşmayı en üst düzeyde kullanmayı öğreterek, gelecek  hayatlarında çok sağlam bir şekilde kendi ayakları üzerinde durabilmelerini sağlayacak, mücadeleci sporcu ruhunu vermeyi, sonuna kadar gitmeyi, hiçbir zaman pes etmemeyi öğretmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda Spor hayatına yeni giren ebeveynlerde bu sayede ’’Benim Kızım’’ yerine ’’Bizim KIZLAR’’ motivasyonuna geçmeye başlamışlardır.

Spor hele voleybol çok uzun bir altyapı eğitimi gerektiriyor, artık her şey ancak uzun süreli ve sürdürülebilir ise başarıya ulaşıyor, bu nedenle sporcu adaylarımızın severek, eğlenerek çalışacağı ortamlar yaratmak ve bu hedefte eğitim vermek üzere planlarımızı ve programlarımızı yapıyoruz.

Serdar BİLEKE


SALONUMUZ

Deprem yönetmeliğine uygun son sistem teknoloji ile inşaa edilmiş ve 2023 yılında hizmete açılmış spor salonumuz, olası afet anında "toplanma alanı" olarak kullanılabilecek standartlara sahiptir.SALONUMUZ

Galatasaray Voleybol Okulu

SALONUMUZ

Galatasaray Bakırköy Voleybol Okulu
Galatasaray Voleybol Okulu Bakırköy
Bakırköy Voleybol Okulu