Galatasaray Spor Kulübü ile Bileke Spor Kulübü Arasındaki İşbirliği

2024-2025 Sezonu için imzalanan işbirliği protokolü ile BİLEKE Spor Kulübü’nün, GALATASARAY Spor Kulübü altyapı çalışmalarını genişletmek ve altyapı takımlarına sporcular kazandırmak amacıyla Galatasaray Voleybol Okulları Florya Kampüsü olarak faaliyet göstermesine karar verilmiştir.

BİLEKE Spor Kulübü voleybol faaliyetleri, kadın voleybolunda dünya derecelerini hedefleyen sportif başarılar elde etmenin yanı sıra, kadına ve kadının değerine odaklanmış, başarılı kadın sporculardan örnek ya da model kadınlar ortaya koymaya çalışan yönüyle insana değer vermektedir.

GALATASARAY Spor Kulübü voleybol faaliyetleri, kadın voleybolunda dünya derecelerini hedefleyen sportif başarılar elde etmenin yanı sıra, kadına ve kadının değerine odaklanmış, başarılı kadın sporculardan örnek ya da model kadınlar ortaya koymaya çalışan yönüyle insana değer vermektedir.

Galatasaray Spor Kulübü ve Bileke Spor Kulübü işbirliği ile özellikle çocuk-genç yaşlarındaki kızlar üzerinde yoğunlaşan altyapı çalışmalarında da öne çıkan değer, altyapılardan A takımlara ya da Milli takımlara sporcu kazandırmanın çok ötesinde kız çocuklarına ya da bir başka deyişle geleceğin annelerine yapılan yatırımdır.

Galatasaray forması ile antrenman yapan her yaştaki çocuk ve genç ile ebeveynlerine “spor kültürü” kazandırmak
Her zaman insana değer veren yapısı ve her sporcuya kendini özel hissettiren uygulamaları ile bireysel gelişime odaklanmak
Galatasaray forması giyen tüm sporcular, antrenörler ve yöneticilerin “insan kalitesini” yüksek tutmaktır.

Başvuru Formu


SALONUMUZ

Galatasaray Voleybol Okulu
Galatasaray Bakırköy Voleybol Okulu
Galatasaray Voleybol Okulu Bakırköy

ANTRENÖRLERİMİZ

Serdar Bileke
Serdar Bileke

Kampüs İdari Sorumlusu

Volkan Selduman
Volkan Selduman

Koordinatör

Fatmanur Aydın
Fatmanur Aydın

Antrenör

Eslem Durgutlu
Eslem Durgutlu

Antrenör

Berkay Güler
Berkay Güler

Antrenör

Derya Deniz
Derya Deniz

Antrenör

Eylül Yançel
Eylül Yançel

Antrenör

Ezgi Bunyak
Ezgi Bunyak

Antrenör